Pozycjonowanie stron www Olsztyn

5
(2)

Pozycjonowanie stron internetowych oraz sklepów www Olsztyn. Jesteśmy małą rodzinną firmą z branży SEO, która nie funkcjonuje jak typowa agencja. Głównym założeniem naszej firmy pozycjonerskiej jest ciągłe prowadzenie badań, które pozwalają nam skutecznie pozycjonować strony www naszych klientów. Nie przyjmujemy każdej strony www do pozycjonowania, ponieważ dysponujemy ograniczonymi zasobami ludzkimi, a chcemy świadczy usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy dalecy od mechanizmów polegających na jednoczesnej obsłudze kilkudziesięciu czy kilkuset sklepów internetowych. Proponujemy Państwu profesjonalne i bezpieczne oraz oparte na pełnej dbałości o szczegóły pozycjonowanie stron www, sklepów internetowych oraz portali internetowych na najwyższym poziomie. Obsługujemy firmy oraz osoby prywatne z terenu Olsztyna oraz okolica. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę, którą w sposób ciągły poszerzamy. Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych z terenów Olsztyna oraz okolic. Oferujemy pozycjonowanie w trzech modelach dostosowane do oczekiwań lokalnych przedsiębiorstw. Celem proponowanych przez nas usług jest możliwość odnalezienia firmy z terenów Olsztyna lub okolic przez mieszkańców tych terenów. Dzięki temu jeśli ktoś będzie szukał w Internecie tego co oferujesz, to możesz być spokojny, że osoba taka trafi do Twojej firmy.

Stała, wygodna opłata, która pozwoli Ci kontrolować Twój budżet na marketing w firmie. Mimo dużej liczby pozycjonowanych słów kluczowych, płaci się wcześniej ustaloną kwotę.

Płacisz po osiągnięciu efektu. Nie ma żadnych opłat z góry. Pozycjonowany jest dowolny pakiet słów kluczowych związanych z ofertą Twojej strony www.

Pozycjonowanie long tail to nic innego jak pozycjonowanie na długi ogon czyli wyrażeń zawierających w swoim składzie kilka słów kluczowych. Przykładem może być np: usługi remontowo-budowlne na ternie Krakowa oraz okolic. Dzięki długiemu ogonowi możliwe jest pozycjonowanie różnych kombinacji słów kluczowych.

Wypozycjonujemy Twój sklep internetowy na dowolne słowa kluczowe, które sprawią, że zwiększy się Twoja sprzedaż. Pozycjonujemy wszystkie produkty znajdujące się w sklepie.

Wypozycjonujemy Twoją stroną www w dowolnej wyszukiwarce internetowej. Pozycjonowanie w wyszukiwarkach zagranicznych pozwala poszerzyć rynki zbytu w innych krajach. 

Pozycjonowanie lokalne np: na słowa związane z prowadzona działalnością + miasto np: usługi sprzątające Olsztyn, masz możliwość docierania do potencjalnych klientów ze swojego regionu. Pozycjonowanie regionalne pozwala promować swój biznes we własnym mieście

Zoptymalizujemy Twoją stroną www lub sklep internetowy. Wykonamy wszystkie niezbędne czynności aby maksymalnie przyśpieszyć jej wczytywanie na urządzenia mobilne oraz komputery. Dostosujemy Twoją stronę do najnowszych wymagań Google.

Wykonamy profesjonalny audyt Twojej strony, sprawdzający najważniejsze 32 elementy mające wspływ na SEO. Gotowy audyt prześlemy do Ciebie w dokumencie PDF, abyś mógł/mogła się z nim zapoznać. 

Oferujemy profesjonalne linkowania Twojej strony www lub sklepu internetowego z wartościowych miejsc. Największy nacisk kładziemy na TRUST FLOW linków oraz dbamy o to aby pochodziły z miejsc odwiedzanych w sposób naturalny przez użytkowników. 

Co otrzymasz w ramach usługi pozycjonowania stron www Olsztyn?

Dzięki naszemu pozycjonowaniu zyskasz widoczność swojej strony www w wyszukiwarce Google, co przełoży się na większą liczbę nowych użytkowników jak i sprzedaż. 

Audyt zawierający 27 elementów

Optymalizacja strony

Przyśpieszenie wczytywanie się strony na urządzeniach mobilnych

Optymalizacja elementów strony mających wpływ na na jej widoczność w Google.

Linkowanie zewnętrzne strony

Linkowanie wewnętrzne strony

Optymalizacja pliku robots.txt, sitemap.xml czy .htaccess

Zainstalowanie na stronie markera danych

Ustawienie Canonical URL na stronie www

Przekierowanie 301 dla stron 404

Ustawienie Hierarchi nagłówków H1-H5

Ustawienie tagu index, follow

Optymalizacja meta Danych strony

Wyeliminowanie Duplicate content

Zmniejszenie rozmiaru obrazów na stronie

Usunięcie Błędów 404

Ustawienie przekierowania 301 dla stron 404

Uzupełnienie znaczników ALT w zdjęciach

Kompresja kodu CSS ora JS

Eliminacja zasobów blokujących renderowanie strony

Zwiększenie widoczności strony SEO Visibility

Optymalizacja warstwy tekstowej SEO

Optymalizacja plików Graficznych

Ustawienie przyjaznych linków na stronie www

Ustawienie bezpiecznej oraz najnowszej wersji PHP

Przekierowanie na www lub bez www

Podłączanie strony do narzędzi Google Search Console oraz Google Analytics

Doradztwo

Dobór słów kluczowych

Monitoring oraz raportowanie

Poprawimy: Index szybkości

POPRAWIMY: Pierwsze wyrenderowanie treści

POPRAWIMY: Czas do pełnej interaktywności

Poprawimy: Łączny czas zablokowania

POPRAWIMY: Zbiorcze przesunięcie układu

POPRAWIMY: Największe wyrenderowanie treści

Poprawimy: Sieć dostarczania Treści (CDN)

POPRAWIMY: Nagłówki Expires

POPRAWIMY: Wykonuj mniej żądań HTTP

Dane uporządkowane Google

Przekierowanie na HTTPS

Efekty pozycjonowania
Pozycjonowanie stron www

Od kiedy zajmujemy się po pozycjonowaniem stron www Olsztyn regionalnym i na cały kraj?

Pozycjonowaniem stron www zajmujemy się od 2014 roku i działamy do dnia dzisiejszego. W tym czasie wypozycjonowaliśmy kilka tysięcy słów kluczowych dla naszych klientów. Z niektórymi współpracujemy od 6 lat. Nasze doświadczenie jest gwarantem profesjonalnie wykonywanych usług. 

Jak rozpocząć z nami współpracę w kwestii pozycjonowania www Olsztyn?

Napisz do nas wiadomość e-mail lub zadzwoń i zamów bezpłatną wycenę.

pozycjonowanie - Krok pierwszy

Podpisanie elastycznej umowy

Dobór słów kluczowych

Akceptacja słów kluczowych przez klienta

pozycjonowanie - Krok drugi

Przygotowanie audytu strony www

Wdrożenie audytu strony www

Wdrożenie sugestii klienta

pozycjonowanie - Krok trzeci

Przyznanie dostępu do panelu klienta

Rozpoczęcie procesu pozycjonowania strony www

Zapraszamy do oceny

Kliknij gwiazdkę, aby ją ocenić!

5 / 5. 2