O nas

5
(4)

O lift SEO

Nasza firma funkcjonuje na rynku od 2014 roku. Z wieloma klientami współpracujemy nieprzerwanie do dnia  dzisiejszego. Lift SEO to Agencja Interaktywna zajmująca się szeroko pojętym pozycjonowaniem stron  internetowych. Jako prężnie rozwijająca się firma, sukcesywnie powiększamy grono zadowolonych klientów.  Głównym celem, który nam przyświeca, jest osiągnięcie jak najwyższych pozycji pozycjonowanych fraz. Stosujemy nowatorskie metody pozycjonowania, które dają trwałe efekty. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Każdego klienta traktujemy tak samo. Dzięki stałemu kontaktowi z klientami jesteśmy w stanie zwiększać standard usług i zadowolenie klientów. Pozycjonowanie to zwiększona liczba  unikalnych użytkowników, jak i zwiększona sprzedaż. Jesteśmy doświadczonym zespołem fachowców, których pasją jest marketing internetowy. Pracę swoją wykonujemy z najwyższą starannością i obecnie obowiązującymi standardami. Zaufaj doświadczeniu oraz wysokim umiejętnościom.

W jakim modelu najlepiej pozycjonować swoją stronę www?

Pozycjonowanie stron www to proces, który wymaga czasu. Promowanie strony www w wyszukiwarce Google na 10 czy 20 słów kluczowych nie jest skutecznym rozwiązaniem dla właścicieli stron www i nie przynosi wymiernych korzyści biznesowych. Jeśli pozycjonujemy swoją stronę internetową na 2 słówa o dużej trudności, to musimy bardzo długo czekać, aż ktokolwiek znajdzie nasz w wyszukiwarce. Po pojawieniu się kilku z tych słów w TOP10 wyników wyszukiwania maksymalny ruch, jaki z nich osiągniemy, nie przekroczy 15% z ich całego potencjału. Dlatego najlepszym rozwiązaniem dla właścicieli stron www, jest pozycjonowanie na dużą ilość słów kluczowych z określonym potencjałem. Wybieramy np.:150 słów z łącznym potencjałem 100 tys. odsłon miesięcznie. Realnie jesteśmy w stanie wygenerować klientowi ruch (CTR) na poziomie 15 tys. sesji miesięcznie, co naturalnie przełoży się na cele biznesowe. Słowa wybieramy w taki sposób, aby poziom trudności podzielony był na trzy grupy. Frazy o niskim poziomie trudności, średnim oraz wysokim. Te pierwsze dwie grupy słów kluczowych dzięki naszej metodzie pojawiają się dość szybko, generując wartościowy ruch. Pozycjonowanie na słowa z konkretnym potencjałem daje klientowi wymierne korzyści w postaci odsłon, które generują zapytania ofertowe. Oferta pozycjonowania z potencjałem słów kluczowych sprawdza się u naszych klientów i daje możliwość osiągania korzyści z SEO już od samego początku.

Korzyści z pozycjonowania strony www

Czy wiesz, że w Polsce prawie 45% użytkowników internetu blokuje reklamy online? Oznacza to, że reklamy typu np: Google Ads lub reklamy banerowe są dla nich niewidoczne. Dlatego też pozycjonowanie jest jedyną formą reklamy, która jest odporna na tego typu blokady.

Czym jest pozycjonowanie stron www?

Pozycjonowanie stron www, to proces polegający na dostosowaniu strony internetowej do obecnie funkcjonujących algorytmów wyszukiwarek. Działanie to polega na przeprowadzeniu optymalizacji, dzięki której wszystkie elementy na stronie staną się widoczne. Drugim elementem jest proces linkowania, który odbywa się za pośrednictwem witryn cieszących się zaufaniem użytkowników.

Czym jest SEO?

SEO to z języka angielskiego (search engine optimization), a więc działania optymalizacyjne prowadzone bezpośrednio na stronie internetowej. Celem takich działań jest osiągnięcie przez stronę www jak najlepszych pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania dla konkretnych słów kluczowych.

Dlaczego warto nam zaufać?

Lift SEO to Agencja Interaktywna, która swoimi działaniami sprawia, że strona www odnotowuje więcej odsłon oraz zwiększa się sprzedaż oferowanych produktów oraz usług. Dzięki naszym rozwiązaniom, dotrzesz do osób, które szukają tego, co oferujesz. Lift SEO pozycjonuje strony www w całkiem nowym wymiarze. Przed przystąpieniem do pracy gruntownie sprawdzamy stronę klienta, uzupełniamy ją o wartościowe treści oraz skutecznie modyfikujemy ofertę. Następnie przeprowadzamy zmiany optymalizacyjne i dopiero zaczynamy pozycjonować. Celem nadrzędnym naszego pozycjonowania jest przyciągnięcie jak największej liczby osób na stronę www i skłonienie ich do zakupu. Przed przystąpieniem do prac, rozmawiamy z klientem wspólnie staramy się tak dopasować słowa kluczowe, aby odpowiadały grupie docelowej odbiorców towarów/usług.

Zapraszamy do oceny

5 / 5. 4